EN AZ 3 METRE TAVAN YÜKSEKLİĞİ GEREKİR.!

24685
ADET
USD 292.65 KDV Dahil
USD 450.25 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

EN AZ 3 METRE TAVAN YÜKSEKLİĞİ.!

24389
ADET
USD 591.76 KDV Dahil
Masa Ekstra Satın Alınır.
24267
ADET
USD 2,701.52 KDV Dahil
Tükendi
TITAN16
ADET
USD 9,416.74 KDV Dahil
Tükendi
TITAN18
ADET
USD 9,571.11 KDV Dahil
Tükendi
TITAN24
ADET
USD 10,188.60 KDV Dahil
Tükendi
ECO10
ADET
USD 6,792.40 KDV Dahil
Tükendi

 

ECO12
ADET
USD 6,946.77 KDV Dahil
Tükendi
ECO16
ADET
USD 7,255.52 KDV Dahil
Tükendi
ECO18
ADET
USD 7,409.89 KDV Dahil
Tükendi
ECO20
ADET
USD 7,564.27 KDV Dahil
Tükendi
72121
ADET
USD 4,669.66 KDV Dahil
Tükendi
72122
ADET
USD 4,748.82 KDV Dahil
Tükendi
72123
ADET
USD 4,907.10 KDV Dahil
Tükendi
72124
ADET
USD 5,223.70 KDV Dahil

Yüksek Tavan Vantilatörü 

Yüksek tavan vantilatörü adından da anlaşıldığı üzere yüksek tavanlı mekânlarda kullanılmaktadır. Bu kullanım alanına paralel olarak Hunter Fan Türkiye donanımlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Genellikle işyerlerinde kullanılan yüksek tavan pervanesi, uygulama alanının hava sirkülasyonunu kontrol altına alarak temiz bir nefes almanızı sağlayacaktır.

Yüksek tavanlı yerlerde genellikle avize kullanımı gibi vantilatör kullanımı da özel ölçülere uygun olarak belirlenmektedir. Kendi seçimlerinize ve isteklerinize paralel olarak yüksek tavan vantilatörü kullanımında da farklı model tercihinde bulunabilirsiniz.

Bilindiği üzere mekân büyüklüğü, tavan yüksekliği ve vantilatörün boyutu gibi etmenler farklı çeşit tavan vantilatörleri arasında tercih yapmanızda önemli bir rol oynayacaktır. Bu noktada her detayı önemseyerek ilerlemek sizin açınızdan büyük bir fayda sağlayacaktır. Yüksek tavan vantilatörü konusunda önem vermeniz gereken diğer önemli nokta da hangi mekân için seçim yapacağınızdır.

Yüksek Tavan Vantilatörü Özellikleri

 

Yüksek tavan vantilatörünü genellikle büyük işletmeler kullanmaktadır. Bu noktada tavan vantilatörü sayesinde uygulama alanlarında sessizce ısı kontrolü sağlanmış oluyor. Vantilatör konusunda sessiz çalışma fırsatı sunan Hunter Fan, makine gürültüsünden tüm işletmeleri arındırmaktadır. Özellikle bireylerin sık ziyaret ettikleri alanlarda gürültü olması işletme sahipleri için büyük problem arz ediyor. Bu problemlere çare olan yüksek tavan vantilatörü, sizlere ve müşterilerinize muazzam bir olanak sunacaktır.

Yüksek tavan vantilatörünü tercih etmenizin en büyük olanağı mekânınızın sirkülasyonunu sessizlik ile sağlayabilmeniz olacaktır. Bu duruma fırsat sunan Hunter Fan, işletmelerin ferahlığına bağlı olarak ziyaret edilme oranını artırmaktadır. Düşünsenize bir yandan kahvenizi yudumlarken bir yandan vantilatör bulunan ferah ve sessiz bir ortamda çalışabildiğinizi ya da alışveriş yaptığınızı? İşte bu muazzam his Hunter Fan ürünleriyle mümkün olacaktır! Tavan vantilatörlerinin kullanımında gürültüsüz ısı kontrolü mekanizmaları sayesinde işletmelerin fayda sağlaması ön plana çıkmaktadır.

Çalışma prensipleri dolayısıyla çevreye zarar vermeyen ve aksine çevre dostu; çevredeki kötü kokuları gideren tavan pervanesi, enerji tüketimini en az seviyede tutacaktır. Bu durumda elbette tavan vantilatörünüzün harcadığı enerjinin faturanıza minimum seviyede yansımasını sağlamaktadır. Bu noktadan hareketle faturalarınızı daha az öderken çevreye katkı sağlamak da mükemmel bir ayrıcalık olacaktır.

 

Yüksek tavan vantilatörü konusundaki performans oranı bireylerin kafasını karıştırmaktadır. Peki, yüksek tavan vantilatörünün de performansı diğer vantilatör çeşitleri gibi mi? Bu soruya net bir şekilde evet cevabını veren firmamız, milyonlarca kullanıcıya hitap etmektedir.

Yüksek tavan vantilatörlerinden bahsederken belirtmek gerekir ki Türkiye’de genel olarak standart ev tavan yüksekliği 260 ila 300 cm aralığındadır. Bu ölçüler gözetilerek tasarlanan tavan vantilatörlerinin, kendi kutularından çıkan kısa uzatma tijiyle montajları yapılmaktadır. Bu uygulamaya standart montaj adı verilmektedir. Bu montajın da son derece kolay sağlandığını belirtmek isteriz.

Yukarıda bahsedilen bilgilerden hareketle tavan vantilatörü kutusunun içinden çıkan uzatma borusu 5 ila 10 cm gibi boyutlardadır. Standart montaj dışında, uygulama alanının tavanı 300 cm’den yüksekse tavan yüksekliğine göre ürünlerin uzatma borularını daha uzun bir boru (uzatma tiji) kullanarak tavan vantilatörününün yerden yüksekliğini 230 - 250 cm civarlarına taşımaktayız. Bu doğrultuda her şarttaki; boyuttaki mekâna ve kullanıcıya fayda sağladığımızı belirtmek isteriz.

Yüksek tavan vantilatörü, mekânlarınızda ısı kontrolünü; ayrıca sirkülasyonun sağlanmasının yanında aspiratör görevi görerek nemin emilmesini sağlayabilir. Ters çalışma özelliği sayesinde eğer tavanınızda havalandırma boşlukları ya da açık pencereniz varsa nemi dışarı atabilir. Bu sayede birçok fayda elde edebileceğinizi de belirtmek isteriz.

Hunter Fan olarak piyasada ilk sırada yer aldığımız bu sistem ile her tavan tipine göre ürün yelpazesi sunduğumuzu da belirtmek isteriz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey, web sitemizi ziyaret ederek kendinize en uygun ürün seçimini yapmak olacak.

Yüksek Tavan Vantilatörü Tavsiye

 

Yüksek tavan vantilatörü konusunda tavsiye vermek gerekirse Hunter Fan bünyesinde yer alan Osprey Mat Gümüş sizler için muazzam bir referans kaynağı olacaktır. Metal kanatlı olmasından ve endüstriyel fanlarımızdan olmasından dolayı genellikle yüksek tavanlı mekanlara önerdiğimiz Osprey tavan vantilatörümüz sanayi tipi görünümüyle de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. 3 metre yükseklikteki tavanlar için kullanılan bu tavan vantilatörü, performans konusunda da yüksek verim sunmaktadır. Bunun yanı sıra birçok farklı özellikteki tavan vantilatörü için Hunter Fan Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde monte edilecek olan tavanın özelliklerine göre farklı çeşitlerde bulunan tavan vantilatörleri, memnuniyet esaslı bir kullanım sunmaktadır. Tüm durumları göz önüne alarak bir seçim yapmanız sizin için faydalı olacaktır.

Yüksek tavan vantilatörü fiyatları da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Piyasada “uygunluk” adı altında satışa sunulan tavan vantilatörleri, genellikle beklenen verimi karşılamaz. Gerekli tüm analizleri yapmanız fiyat konusunda da doğru adımlar atmanız gerekmektedir.

 

Geniş Alanlar Tavan Vantilatörü 

Geniş alanlar tavan vantilatörü, HVLS Fan olarak tanımlanmaktadır. Bunun yanı sıra endüstriyel tip tavan vantilatörü de geniş alanlar için kullanılan tavan vantilatörünün bir diğer tanımlamasıdır. Adından da anlaşıldığı üzere geniş alanlar da kullanılan tavan pervanesi, yüksek hacimle çalışma sağlamaktadır. Bu noktadan hareketle “yüksek hacim düşük hız” cümlesi geniş alanlar için tavan vantilatörü için kullanılan bir motto şeklindedir.

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle büyük tavan vantilatörleri, yavaş dönmelerine rağmen çok geniş alanlara etki etmektedir. Böylece büyük sanayi bölgelerinde sıklıkla karşılaşabilirsiniz.

Geniş alan için tavan vantilatörleri, kullanım alanlarına göre farklılık arz etmektedir. Peki, bu kullanım alanları nelerdir? Yazımızı okumaya devam ederek detaylı bilgiye erişim sağlayabileceksiniz.

Büyük ve geniş mekanlarda havanın sirkülasyonun sağlanması, soğuması noktasında kullanılan endüstriyel tavan vantilatörü, yüksek bir performans sunmaktadır. Böylece kullanım alanlarına bağlı olarak ev tipi vantilatörler ile kıyaslandıkları zaman çok daha yüksek Watt (enerji) gücüne sahiptirler. Bu enerji gücünün performans hızına olan yansıması da gözle görülür bir şekilde artmaktadır.

Geniş Alanlar Tavan Vantilatörü Kullanım Alanları

Geniş ve büyük mekanların kurtarıcısı olan bu ürünler, birçok farklı mekânda kullanılmaktadır. Bu mekanları şu şekilde sıralamak son derece doğru olacaktır:

·       Hangarlar

·       Ahırlar

·       Alışveriş Merkezleri

·       Fabrikalar

·       Üretim Merkezleri

Yukarıda yer alan kullanım alanları, sizler için bir örnek teşkil edecektir. Temel orak bu tarz geniş alanlara sahipseniz Hunter Fan ile iletişime geçerek detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Geniş Alanlar Tavan Vantilatörü Özellikleri 

Geniş alanlar için piyasaya sunulan tavan vantilatörleri, kullanım alanına paralel olarak geliştirilmiştir. Şöyle ki fabrikalar ve hangarlar gibi büyük alanlarda hava sirkülasyonunun sağlanması oldukça önemlidir. Bu bağlamda genel olarak teknik özelliklerde bu düzenin sağlanması için oluşturulmaktadır.

Endüstriyel tip tavan vantilatörü, geniş alanlarda rahatlık sağlanması için muazzam imkanlar sunmaktadır. Genellikle kullanım sonrasında ferahlık noktasında da gözle görülür sonuçlar oluştuğunu belirtmek isteriz. Yüksek ve geniş alanlarda hava akışının arttırılması ve çalışanlar için taze havanın sağlanması noktasında HVLS Fan sistemleri kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Fabrikalar, hangarlar, alışveriş merkezleri ve daha büyük alanlarda çalışan bireyler için geniş alan tavan vantilatörü, kurtarıcı niteliktedir. Ferah ve taze bir ortamda çalışmayı kim istemez ki? Bu durumdan hareketle HVLS Fan, işçi ve çalışanlar için konforlu bir iş ortamı sağlayacaktır.

Geniş alanlar tavan vantilatörü kullanarak diğer tüm Hunter Fan ürünlerinde olduğu gibi enerjiden tasarruf edersiniz. Bu durumda ay sonu gelen faturalarınız yüksek olmasından şikâyet ediyorsanız, sanayi tipi vantilatör çözümlerinden faydalanmanız derdinize derman olacaktır.

Yukarıda bahsedilen özelliklerin yanı sıra geniş alanlar için üretilen vantilatörlerin kullanımlarının kolay olmaları da kullanıcılar için artı sağlar. Dev bir mekanizma sunan bu tavan vantilatörleri, manuel kontrol panelleri sayesinde kullanıcıların kolayca kontrol etmelerini sağlar.

HVLS Fan sistemlerinin kullanım alanları genel bakıldığında geniş ve büyük alanlar oldukları görülür. Yüksek hava akışının önemli olduğu ve mümkün olan en yüksek seviyede sağlanması istenilen alanlar arasında sanayi tesisleri, hangarlar ve depolar gelir. Bu alanlarda kullanılan tavan vantilatörleri, Hunter Fan bünyesinde farklı modeller ile satışa sunulmaktadır.

Geniş Alanlar Tavan Vantilatörü Tavsiye

 

Geniş alanlarda en çok kullanılan tavan vantilatörleri nelerdir? Bu soruya cevap arayan milyonlarca kullanıcı için tavsiye niteliğinde bir yazı derledik. Detaylı araştırmalar sonrasında seçimlerinizi belirleyebilirsiniz.

Tavsiyelerin ışığı olacak birkaç örnekten bahsedersek şu şekilde bir sıralama sağlayabiliriz:

·       TITAN - 488 Cm. Çapında Endüstriyel Geniş Alan Tavan Vantilatörü: Bu vantilatör, geniş alanların vazgeçilmez ürünü olarak değerlendirilmektedir. Başlılığında da belirtildiği üzere 488 cm çap özelliğine sahip olmakla birlikte devasa bir mekanizma sunmaktadır. Aynı zamanda çap olarak daha geniş modellere göz gezdirmek için web sitemizi takip edebilirsiniz.

·       ECO - 427 Cm. Çapında Endüstriyel Geniş Alan Tavan Vantilatörü: Hunter Fan’ın muazzam ürünü olan ECO HVLS Fan, yine geniş alanlar için kullanılan yüksek performanslı bir üründür.

·       TRAK DC Motor Mat Siyah - 152 Cm. Çapında BMS Uyumlu Dış Mekan İçin Aydınlatmalı Tavan Vantilatörü: Dış mekân için aydınlatmalı özelliği bulunan TRAK, kullanıcıların memnuniyetini sağlamaktadır. Bu bağlamda tereddüt etmeden seçimlerini belirleyebilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız!